Mijn Keuken*
Mijn Keuken*
Je krijgt direct een bevestiging, met GRATIS annulering.
Wat 248 mensen zeggen over Mijn Keuken*
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Het hele plaatje klopte: de sfeer, de service, de ongedwongenheid, de lekkere wijnen en vooral de heerlijkheden op de perfect gedresseerde borden. Wij hebben genoten van aan de amuse tot en met het koffieservies.
Heerlijk gegeten in een rustige omgeving met goede bediening. Een informele sfeer met genoeg privacy. Verrassende gerechten met goede wijn combinaties. Kortom voor herhaling vatbaar.
Bij iedere gang positief verrast! Perfecte combinatie van wijn en spijs. Zeker het nagerecht was fantastisch ! Jasmijnijs, witte chocolade, kleine blokjes ananas.
We hebben heerlijk gegeten, mooie smaken en smaakcombinaties, goede portionering, sfeer in het restaurant was top.
Wel kwamen de amuse, het brood en het voorgerecht te snel na elkaar op tafel wat ons betreft.
Het personeel was vriendelijk en bekwaam maar maakte buiten het hoognodige geen contact met ons wat wij ...
Lees hele reviewWe hebben heerlijk gegeten, mooie smaken en smaakcombinaties, goede portionering, sfeer in het restaurant was top.
Wel kwamen de amuse, het brood en het voorgerecht te snel na elkaar op tafel wat ons betreft.
Het personeel was vriendelijk en bekwaam maar maakte buiten het hoognodige geen contact met ons wat wij jammer vinden.
Wat ons verraste was dat we koffie bestelden en daar ongevraagd huisgemaakte friandises bij kregen (smaakten heerlijk) en daar achteraf ruim 8 euro pp voor hebben betaald. Het was het geld wel waard, maar we hadden graag een vraag van tevoren gehad, dan ben je minder verrast.
Super genoten van lekker eten, een goede bediening in een zeer rustige en ontspannen sfeer !
Plattegrond Alle restaurantdeals in Wouw e.o.
Over Mijn Keuken*
Keuken: Frans
In het centrum van het dorpje Wouw, aan de voet van de grote Lambertus kerk, vindt u Restaurant Mijn Keuken. Het historische pand uit 1923 is begin jaren 90 omgetoverd tot een prachtig en sfeervol restaurant. In de moderne inrichting zijn ook nog klassieke elementen terug te vinden wat zorgt voor een aangenaam decor voor een lunch of diner.
De keuken werkt het liefst met kraakverse en mooie producten op een vernieuwende manier. Er wordt op hoog niveau gekookt zonder allerlei tierlantijnen. Gewoon puur genieten, dat doet u bij Mijn Keuken. Laat u verrassen en verwennen door de heerlijke Franse keuken op een bourgondische manier.