Volg Diningcity op Instagram zodat je altijd op de hoogte bent van de nieuwste restaurants en beste deals
Wat 31 mensen zeggen over The Governor
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Teleurstellende ervaring bij de Governor. Eerste 2 gangen waren echt onder de maat. Hoofdgerecht was erg lekker, maar nadat de hele tafel nog honger had, wel friet bij moeten bestellen. Nagerecht was veel te zout. Wijnen waren voor de eerste 2 gangen ook echt niet bijzonder.
Erg jammer, hadden hier meer van verwa...
Lees hele reviewTeleurstellende ervaring bij de Governor. Eerste 2 gangen waren echt onder de maat. Hoofdgerecht was erg lekker, maar nadat de hele tafel nog honger had, wel friet bij moeten bestellen. Nagerecht was veel te zout. Wijnen waren voor de eerste 2 gangen ook echt niet bijzonder.
Erg jammer, hadden hier meer van verwacht. Potentie is er zeker, zaak is erg sfeervol ingericht, maar hier komen we niet snel terug.
In alles erg goed.
Persoonlijke aandacht en erg lekker eten
De aangegeven lactose intollerantie was bij het eerste gerecht al 'vergeten' .. wijnarrangement was top.
Eten was ok. Je merkt wel dat als je een aanbieding krijgt, de porties erg klein worden. Naast ons zat een vrouw die het meeste van de tijd zat chatten en foto's te maken van waar ze zat... heel irritant..
Lekker gegeten
Plattegrond Alle restaurantdeals in Haarlem e.o.
Over The Governor
Keuken: Nederlands
Midden in het oude centrum van Haarlem is The Governor te vinden. The Governor is het grootste Grand-Café van Haarlem en is tevens onderdeel van het Ambassador City Centre Hotel. Het Grand-Café bestaat uit 2 grote bars en een sfeervol restaurant met groot terras. Bij The Governor kan je terecht voor heerlijke grill gerechten van de Mibrasa houtskool grill. Het uitgebreide menu leent zich ook uitstekend voor shared dining.
Boek snel een tafel en ontdek de trendy sferen van Grand-Café The Governor in het centrum van Haarlem!