Mr. Black and The White Ox

Modern, Nederlands | €€€ | Menu
9,1 (43 reviews)
98% aanbevolen

Brasserie 4-gangen All-In Chef's diner € 109,- € 89,-

Mr. Black and The White Ox

Modern, Nederlands | €€€ | Menu
9,1 (43 reviews)
98% aanbevolen

Brasserie 4-gangen All-In Chef's diner € 109,- € 89,-

Altijd als eerste de nieuwste restaurant deals ontvangen?

Volg Diningcity op Instagram zodat je altijd op de hoogte bent van de nieuwste restaurants en beste deals

Deal
Brasserie 4-gangen All-In Chef's diner
€ 109,- € 89,-

In het voormalig hoofdkwartier van Douwe Egberts, onder de rook van de koffiebranderij, voel je je helemaal thuis bij Mr. Black and The White Ox. De bar is het kloppende hart van de BLEND (het voormalige hoofdkwartier van Douwe Egberts), met daaromheen fijne plekjes om heerlijk bij te komen. Plof lekker neer op één van de banken en geniet. Laat je in de watten leggen met een Brasserie 4-gangen All-In Chef's diner gevuld met heerlijke gerechten in een gezellige en ongedwongen sfeer. Het menu bestaat uit: een 4-gangen Chef's menu, wijnarrangement, cava, tafelwater, brood en koffie/thee.

Reserveer nu je tafeltje voor € 89,- inplaats van € 109,- per persoon!

Wanneer maak jij kennis met de heerlijke keuken van Mr. Black and The White Ox?

RESERVEER RESERVEER
  • Te reserveren t/m 31 december 2025
  • Niet icm met andere acties
  • De prijs van de deal is per persoon
  • Alleen geldig bij online reserveringen van www.diningcity.nl

Deal
3-gangen Keuzemenu met huisaperitief
€ 45,-

Mr. Black and The White Ox doet mee aan de Nationale Restaurant Week met een 3-gangen keuzemenu met huisaperitief. Ontdek Mr. Black and The White Ox nu tijdens de Restaurant Week en laat je voordelig in de watten leggen tijdens dit heerlijke 3-gangen keuzemenu met huisaperitief.

Reserveer nu jouw tafel bij Mr. Black and The White Ox!

Zijn er dieetwensen of allergieën? Geef deze dan vooral aan op het reserveringsformulier zodat het restaurant daar rekening mee kan houden.

Let op! Het aantal tafels is beperkt. Reserveer dus op tijd.

RESERVEER RESERVEER
  • Te reserveren t/m 30 april 2023
  • Niet icm met andere acties
  • De prijs van de deal is per persoon
  • Alleen geldig bij online reserveringen van www.diningcity.nl

Wat 43 mensen zeggen over Mr. Black and The White Ox

9.1 Gebaseerd op 43 reviews. 98% van de gasten raden dit restaurant aan.
Eten
Service
Sfeer
Schrijf een review en deel je foto's

"Heerlijk gegeten"
8.3 Keuken 8 | Service 9 | Sfeer 8

Heerlijk gegeten, met een uitstekend wijnarrangement. Dit is goed begeleid vanuit de bediening, die veel kon vertellen over de wijnen.
Creatieve gerechten met verrassende combinaties en een goede sfeer in het restaurant.

Marije op 17 september 2021
Geverifiëerd

"Aanrader!"
9.3 Keuken 9 | Service 10 | Sfeer 9

Erg lekker gegeten in een oude kantoorpand van de koffiefabriek. Ons laten verrassen met bijpassende wijnen, wat erg goed uitpakte. Het personeel is erg vriendelijk en bekwaam in het vak. We gaan hier zeker nog eens naar toe.

Nico Steinhaus op 17 september 2021
Geverifiëerd

"Aangename verrassing"
10.0 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 10

Onverwacht sfeervol restaurant in een oud kantorenpand. Fijne bediening met oog voor de klant. Mooie introductie over de herkomst van het restaurant en de verwerking van de verschillende specerijen in het menu. We hebben ons laten verrassen met de wijn en inderdaad een voltreffer! Heerlijk gegeten en fijne bediening en service. Absolute aanrader!

Elisabeth op 12 september 2021
Geverifiëerd

"Aanradert!"
9.7 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 9

Heerlijk gegeten :)

ET op 03 september 2021
Geverifiëerd

9.3 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 8

Heerlijk gegeten, verrassend menu en super aardige bediening

Sanne Hornman op 27 september 2020
Geverifiëerd
Esther de Nijs heeft gereageerd op 30 september 2020

Dag Sanne, wat fijn dat jullie zo hebben genoten van onze gerechten en service! Graag tot een volgende keer. Groetjes, team van Mr. Black and the White Ox

Plattegrond Alle restaurantdeals in Utrecht e.o.

Toon telefoonnummer

Over Mr. Black and The White Ox

Keuken: Modern, Nederlands

Mr. Black and The White Ox in Utrecht is vernoemd naar het winkeltje van Egbert Douwes waar het allemaal begon… Het winkeltje ‘de Witte Os’ in Joure was volgestouwd met koloniale waren, die ‘tot de genoegens van het dagelijks leven behoren’: Koffie, thee, chocola, zoethout, anijs en specerijen. Die koloniale waren liggen aan de basis van Urban Bistro ‘the White Ox’. Specerijen blends en onverwachte smaakmakers van over de hele wereld zorgen voor een unieke smaakbeleving.

Genieten van al het moois dat de aarde te bieden heeft. Stoere vlees- én verrassende groentegerechten. Maar ook heerlijke visgerechten, om nog maar niet te spreken van de kaasplank… Houd je van een mooi glas wijn? Mooi! Mr. Black and The White Ox beschikt namelijk over een luxe wijnkamer; de wineroom. Talloze bijzondere wijnen lonken naar je vanachter de graffiti.

RESERVEER RESERVEER
Alle restaurantdeals in Utrecht e.o.

Veelgestelde vragen

Tijdens de Nationale Restaurant Week kun je heerlijk genieten van een fantastisch 3-gangen diner bij de beste 500 restaurants van Nederland, vanaf slechts € 29,95 per persoon. De Nationale Restaurant Week wordt 2 keer per jaar georganiseerd, in het voorjaar en in het najaar.

Van elke reservering ontvang je binnen enkele minuten een bevestiging op het door jouw opgegeven email adres. Niets ontvangen? Kijk dan even in je spambox.

Ja, restaurants houden altijd rekening met eventuele dieetwensen.

Je kan je dieetwensen aangeven bij de opmerkingen op het reserveer formulier.

Bij de meeste deals zijn drankjes zijn niet inbegrepen.

Sommige restaurants bieden een all-in arrangement aan waarbij duidelijk wordt aangegeven welke drankjes wel zijn inbegrepen.

Geen probleem.

Indien je een account bij ons hebt aangemaakt kun je op je account inloggen en de reservering zelf eenvoudig wijzigen.

Heb je geen account? Klik dan op de link van de bevestigingsmail van je reservering.

Ja, je kunt altijd gratis annuleren.

Indien je een aanbetaling hebt gedaan kun je tot 24 uur voor je reservering annuleren. Het door jou aanbetaalde bedrag wordt dan automatisch op je rekening terug gestort. Let op: als je minder dan 24 uur van tevoren annuleert houdt het restaurant je aanbetaling om de kosten van de tafel te dekken. Wij staan hier los van, problemen die hierdoor veroorzaakt worden moeten in communicatie met het restaurant opgelost worden.

Je kunt je reservering annuleren vanuit de bevestigingsmail: Klik op reservering beheren in de mail en klik op de knop reservering annuleren. Als je een account hebt aangemaakt, kun je dit ook gemakkelijk doen door naar 'mijn reserveringen' te gaan. Je kunt ook contact met ons opnemen op telefoonnummer (020) 486 67 29 of per email via hello@diningcity.nl.

Op www.restaurantdinercheque.nl kan je bij meer dan 350 geselecteerde restaurants reserveren. Restaurant Dinercheque is alleen geldig met een reservering via www.restaurantdinercheque.nl. Let op: mocht je de code via een andere partner hebben gekregen, zoals Gall & Gall of Blokker ga dan naar de website die je op jouw vouchercode kunt vinden.

Diningcity Restaurant Deals

Ja, ik wil elke week wel korting op restaurants ontvangen!

Restaurant aanmelden

Bent u restaurant eigenaar en vindt u dat uw restaurant ook op Diningcity hoort? Meld u zich dan nu aan!

Gratis aanmelden

Alle steden