NIEUW: Wil jij voordelig uit eten bij 500 top restaurants? Reserveer nu voor de Restaurant Week 2023
Restaurant HFSLG (Hoefslag)
Frans, Nederlands, Vis en zeevruchten | €€ | Menu4-gangen HFSLG Arrangement € 99,- € 89,-
Restaurant HFSLG (Hoefslag)
Frans, Nederlands, Vis en zeevruchten | €€ | Menu4-gangen HFSLG Arrangement € 99,- € 89,-
Volg Diningcity op Instagram zodat je altijd op de hoogte bent van de nieuwste restaurants en beste deals
Deal
4-gangen HFSLG Arrangement
€ 99,-
€ 89,-
Pak nu je kans en geniet van een heerlijk 4-gangen HFSLG Arrangement bij Restaurant HFSLG (Hoefslag). Restaurant HFSLG (Hoefslag) staat voor sfeer, gezelligheid en natuurlijk heerlijk eten. Het is gevestigd in de prachtige bosrijke omgeving van Bosch en Duin en is tot op de dag van vandaag een begrip in Bosch en Duin en zeer geliefd door culinair minnend Nederland. Geniet van gerechten die meebewegen met de seizoenen die worden geserveerd in een sfeervolle, gezellige ambiance. De ultieme plek voor een culinaire beleving voor een aantrekkelijke prijs. Het uitgebreide arrangement bestaat uit een 4-gangen menu, wijnen, water, koffie en friandises.
Reserveer nu je tafeltje niet voor € 99,-, maar voor € 89,- per persoon!
Wanneer laat jij je culinair verwennen bij Restaurant HFSLG (Hoefslag)?
RESERVEER RESERVEER- Te reserveren t/m 31 december 2025
- Niet icm met andere acties
- De prijs van de deal is per persoon
- Alleen geldig bij online reserveringen van www.diningcity.nl
Wat 52 mensen zeggen over Restaurant HFSLG (Hoefslag)
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Prima gegeten in de rustige serre. Maakt goed gesprek mogelijk. Nette tafels met tafellinnen etc. 3 gangen was lekker, maar niet extreem bijzonder. Prima dus. Vreemd dat gevraagd werd of we friet erbij wilden. Past totaal niet bij het eten en haalt de smaak ook volledig weg. Halve glazen wijn voor de Bob en de ouder...
Lees hele reviewPrima gegeten in de rustige serre. Maakt goed gesprek mogelijk. Nette tafels met tafellinnen etc. 3 gangen was lekker, maar niet extreem bijzonder. Prima dus. Vreemd dat gevraagd werd of we friet erbij wilden. Past totaal niet bij het eten en haalt de smaak ook volledig weg. Halve glazen wijn voor de Bob en de ouderen was geen probleem. Jonge bediening. Vriendelijk, maar nog niet zo goed op de hoogte van wat zij precies serveerde. Met de restaurantweek aanbieding was dit een goede prijs/kwaliteit, voor de gewone prijs vind ik het iets aan de hoge kant (gezien genoemde puntjes). Aanrader? Ja hoor, leuk om er eens te eten.
Top
De smaken zijn heel goed op elkaar afgestemd, verse producten, toegewijde bediening en een prachtige ambiance met uitzicht op de mooie tuin. Genoten en aanrader!
Heerlijk vier-gangen diner met bijpassende wijnen. Voor herhaling vatbaar.
De poot van het piepkuiken was sous vide gekookt en van binnen niet gaar. Ik heb het daarom niet gegeten. .Na klacht hierover werd aangeboden een ander gerecht te serveren of één gang minder op de rekening. Tafelgenoten, die het wel hadden gegeten, kregen die nacht last van hun buik.
Plattegrond Alle restaurantdeals in Bosch en Duin e.o.
Over Restaurant HFSLG (Hoefslag)
Keuken: Frans, Nederlands, Vis en zeevruchten
De bistro van HFSLG (de Hoefslag), staat voor sfeer, gezelligheid en natuurlijk heerlijk eten. In de bosrijke omgeving van Bosch en Duin is de Bistro van HFSLG (Hoefslag) gevestigd. Tot op de dag van vandaag is deze plek een begrip in Bosch en Duin en zeer geliefd door culinair minnend Nederland.
In de bistro kun je genieten van seizoensgebonden gerechten geserveerd in een sfeervolle, gezellige ambiance. De ultieme plek voor een culinaire beleving voor een aantrekkelijke prijs. Van een snelle businesslunch tot uitgebreid diner aan de chef’s table. Eten, drinken en genieten zonder opsmuk, dat is wat je hier kunt verwachten.
Beste Ferdinand,
wat vervelend om te horen. sous vide garen zou juist moeten voorkomen dat het gerecht niet gaar is. Dit bleek niet het geval geweest te zijn, en had ter plekken opgepakt moeten worden. Excuus dat dit onvoldoende is gebeurd. Zeker een punt voor ons om op te pakken.